PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Wszystkie importowane przez nas produkty są dostępne wyłącznie w aptekach oraz w naszym sklepie internetowym Diaderma.pl Zdarza się, że mniejsze apteki nie posiadają naszych produktów w ciągłej sprzedaży. W takim przypadku radzimy poszukać w większej, lepiej zaopatrzonej aptece. Proszę zwrócić uwagę, że każda apteka może zamówić dowolny nasz produkt z terminem dostawy nieprzekraczającym dwóch dni. Warto złożyć zamówienie w aptece internetowej, ze względu na niższe ceny. Kilkadziesiąt hurtowni farmaceutycznych w całym kraju posiada nasze produkty w ciągłej sprzedaży. Do naszych szacownych klientów zaliczają się między innymi: Neuca, PGF - Polska Grupa Farmaceutyczna, Farmacol, Slawex, Centrala Farmaceutyczna, Cefarmy itd.

Ceny różnią się nieco w zależności od regionu oraz hurtowni, która zaopatruje daną aptekę. Lecznicza Lampa Sollux kosztuje ponad 100 złotych. Krem Drula Superforte oraz Pigment kosztują ok. 40 złotych, Drula Serum ok. 45 zł. Olejek Marchewkowy Diaderma kosztuje ok. 30 złotych, Krem Marchewkowy Diaderma ok. 50, mydło Drula w granicach 12 złotych. Najlepszy niemiecki kosmetyk Arya Laya Balancer kosztuje ok. 69 złotych. Podane ceny detaliczne brutto są jedynie cenami orientacyjnymi, w żadnym przypadku nie są one zobowiązujące.

Wszystkie produkty są wytwarzane w Niemczech zgodnie z przepisami Unii Europejskiej i Rzeczypospolitej Polskiej. Są właściwie oznakowane i nie zawierają substancji niedozwolonych. Ze względu na obrót na rynku farmaceutycznym, wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i zezwolenia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, które prosimy kierować na adres poczty elektronicznej:  sklep@diaderma.pl